Loading...

اطلاعات تماس

 شیراز، خیابان لطفعلی‌‌خان زند، چهارراه مشیر، چاپ پرواز

پشتیبانی
07132308657
09304302927
ارتباط پیامکی  
10009173169411

 

  

 

آمار

  • تعداد کالا: 299
  • بازدید امروز: 57
  • بازدید دیروز: 1171
  • بازدید کل: 1784373

گروه واتس اپ کودکان دوزبانه دانا

کارگاه های شناور :
به دنبال پیشرفت تکنولوژی و لزوم همراه شدن مادران با آن ، بر آن شدیم به منظور رفاه حال استفاده کنندگان از انواع روشهای دوزبانگی از طریق این سایت و روشهای موجود ، گروهی در برنامه واتس اپ داشته باشیم و اعضا را بر طبق علاقه و گزینش شخصی مد

گروه واتس اپ کودکان دوزبانه دانا

 

کارگاه های شناور کودکان دوزبانه دانا

به دنبال پیشرفت تکنولوژی و لزوم همراه شدن مادران با آن ، بر آن شدیم به منظور رفاه حال استفاده کنندگان از انواع روشهای دوزبانگی از طریق این سایت و روشهای موجود ، گروهی در برنامه واتس اپ داشته باشیم و اعضا را بر طبق علاقه و گزینش شخصی مدیریت دعوت به همراهی با خود نماییم. 

در طول هفته هر شب درباره موضوعات مختلف در این گروه بحث شده و مادران عزیز صدا ، تصویر کارها و کاردستی ها و فعالیت ها و ویدیوی پیشرفت کودکان عزیز خود را برای ما ارسال نموده و به دلیل در دسترس بودن و استفاده راحت ازاین برنامه خوب ، تعداد اعضا بسیار زیاد بوده و استفاده از آن بسیار راحت می باشد.

به منظور پیوستن به گروه " کودکان دوزبانه " در واتس آپ مادران امروز کافی است شماره تماس ، اطلاعات کلی و سن کودک خویش را در قسمت نظرات برای ما مرقوم فرمایید. همچنین میزان آموزشهای داده شده به کودک و تسلط خود را نیز بیان نمایید.

 

همچنین برای سهولت در استفاده از این برنامه و گروه و صرفا به دلیل صرفه جویی در وقت و زمان قوانین حاکم بر گروه ها را متذکر می شویم. خواهشنمد است پیش از ملحق شدن به کارگاه های شناور ما حتما موارد ذیل را با دقت مطالعه نموده تا پس از شرکت در گروه ، اطلاعات کافی درباره برنامه و قوانین موجود داشته باشید. 

مسوولیت گروه های واتس اپ " کودکان دانای دوزبانه " با خانم " زهرا محمدی " می باشد. ایشان به دلیل مشغولیت وقت من مدیریت تمامی گروه های ما را به عهده دارند و با ارتباط مستقیم با شخص بنده برنامه ها و فعالیتها انجام داده شده و تمامی ویدیو ها و برنامه های والدین عزیز و کودکان ما زا طریق ایشان برای ما راسال می شود تا بصورت هفتگی در " نمایشگاه مجازی کودکان دوزبانه " در برنامه line ، صفحه Timeline ،" اینستاگرام مادران امروز " و صفحه فیس بوک ما با نام " Bilingual kids " گزارده شده و شما همگی شاهد پیشرفت روز افزون این عزیزان باشد. ضمنا بار دیگر هشدار میدهیم تنها گروه مجاز  مرتبط با سایت مادران امروز  و روش خاص ما با همین نام و مسوولیت افراد مذکور اداره می شود. به دنبال سو استفاده از نام و برنامه و روش سایت لطفا مراقب گروه های غیر مجاز با مدیریت افراد ناآگاه باشید و از عضویت در هر گروهی بجز تحت نام و کارشناسی ذکر شده خودداری نمایید. توجه کنید دقت و ظرافت امر آموزش در ریز ترین و جزئی ترین راهنماییها و برنامه ها نهفته است برای پیشرفت می بایست آگاهانه عمل کنید .

پیشاپیش از همکار عزیزم خانم محمدی بخاطر تحمل تمامی سنگینی بار مسوولیت و زمانی که برای کمک به من و کودکان ایران زمین اختصاص می دهند کمال تشکر را دارم .

 

 لطفا توجه فرمایید فقط گروه هایی که تحت مدیریت اینجانب بوده از نظر مدیریت سایت مورد اعتبار می باشد. پیشاپیش خواهش می کنیم به دلیل تعدد گروه های نامناسب و غیر اصولی موجود و با توجه به عدم احساس مسوولیت

و تعهد برخی از کاربران از شرکت در هر گروهی که تحت مدیریت مستقیم یاغیر مستقیم همکاران ما می باشد جدا خودداری نمایید .

 

 

قوانین و مشخصات گروه واتس اپ :

 

 گروه ها :

 

گروه کودکان دوزبانه / مخصوص صحبت ، تبادل نظر ، مشاوره ان لاین ، گفتگو با دیگر مادران کودکان دوزبانه ، اخذ اطلاعات درباره انتخاب محصولات و نحوه انتخاب ...

 

 

گروه فیلم و ویدیو و تصویر / مخصوص ارسال فیلم ویدیو و تصاویر مربوط به فعالیتها ، کاردستی ها ، نقاشی ها ف صحبتهای کودکان به انگلیسی ، داستان گویی کودکان ، شعر خوانی و همچنین توضیحات برنامه های روزانه کودکان و فعالیتهای مادران در راستای برنامه هفتگی به صورت نوشتاری .

 

ساعات حضور در گروه :

بعد از ظهر  :     4 تا 6  .

شب :              9 تا 11 .

 پنج شنبه ها :   9 تا 12 جلسات نقد و بررسی محصولات و پرسش به سوالات خاص و رفع اشکال 

 

تذکر :

ساعات تایین شده تنها ساعاتی است که مجاز به نوشتن مطلب در گروه اول ( کودکان دوزبانه ) می باشید . بجز ساعات مشخص شده هیچ عضوی حق نوشتن مطلب در گروه را نخواهد داشت. چنانچه موردی دیده شده و بعد از تذکر اولیه دوباره تکرار شود با اخطار مواجه شده و از گروه حذف می گردد .

گروه دوم ( ویدیو و عکس ) محدودیت زمانی ندارد و هر زمان می توانید برنامه های خود را به طریقی که گفته شد ارسال نمایید . توجه داشته باشید نوشتن هیچ مطلبی بجز توضیحات مربوط به فیلم و عکس یا فعالیتها ممنوع می باشد . از ابراز احساسات در این مکان نیزخودداری نمایید.

 

قوانین حاکم بر کارگاه های شناور واتس آپ :

 

تمامی اعضا موظف به همراه بودن با برنامه های گروه می باشند . هر هفته موضوعی خاص مانند کار بر روی افعال کمکی ،افعال To be ، صفات ، قیود ، اسامی خاص ، حیوانات ، جانوران و بسیاری موارد خاص دیگر مشخص شده و تمامی اعضا می بایست فالیتها و برنامه ها و پیشرفت کودکان خود را از طریق فیلم ، تصویر یا توضیحات نوشتاری با ذکر ساعت مشخص کرده و در گروه ویدیو و فیلم آپلود نمایند .

بدیهی است افرادی که در هفته فعالیتی نداشته باشند ، به دلیل کثرت متقاضی و عدم هماهنگی با دیگر اعضا و احترام به تلاش و کوشش دیگر دوستان عزیز  ، از گروه حذف خواهند شد .

 

 هرگونه مشاوره با کارشناس بصورت غیر حضوری فقط از طریق برنامه Kik  و ایمیل صورت می پذیرد . برای دسترسی به  مشاوره خاص kik بصورت آن لاین و دریافت برنامه بصورت مجازی ایمیل خود را به آدرس وبسایت ارسال نمایید و تقاضای خود را مبنی بر درخواست مشاوره مطرح فرمایید . روز های شنبه ، دوشنبه و جمعه شب از ساعت 10 تا 12 زمان مشاوره از این طریق می باشد که زمان به شما اعلام خواهد شد. در صورت تمایل می توانید ایمیل خود را به شماره همراه پشتیبانی نیز ارسال نمایید تا در این روزها مشاوره غیرحضوری برای شما انجام شود

برای دسترسی آسان تر می توانید آی دی بنده را وارد نموده و به راحتی درلیست داوطلبین و دوستان قرار بگیرید .

  

saharostad آی دی  

به سوالات شما درباره نحوه استفاده زا محصولات ، زمان استفاده از هر محصول ، برنامه استفاده از هر کارتون سی دی یا کتاب ، قیمت و خصوصیات کلی و محتویات هر بسته ، کلاس و کارگاه به هیچ عنوان پاسخ داده نخواهد شد. خواهشمندیم بخشهای پرسش های متداول ، چگونگی خواندن کتاب و تمامی مقالات را با دقت بخوانید و سوالاتی را مطرح کنید که در این بخش ها نباشد .

 

تمامی محصولات بصورت خاص دارای برنامه می باشد که در قسمت توضیحات هر کدام با جزئیات نوشته شده است .

 

با شرکت در این گروه های خاص می توانید شاهد پیشرفت کودکان ما از بارداری تا شش سالگی تنها و تنها بصورت مجازی و  دریافت برنامه از راه دور باشید و به اعجاز روش آموزش از طریق زبان مادری  پی ببرید. همچنین به راحتی می توانید بصورت تثبیت شده و دیداری با فیلم ها و ویدیوها و پیشرفت این عزیزان آشنا گردید .

خوشحالیم پس از یک سال برگزاری کارگاه های شناور توانسته ایم مادرانی مربی و پر تلاش و کودکانی منحصر بفرد داشته باشیم.

 

موفق باشید.نظرات

    برای پیوستن به گروه سوال کنید.
    (بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)