Loading...

اطلاعات تماس

 شیراز، خیابان لطفعلی‌‌خان زند، چهارراه مشیر، چاپ پرواز

پشتیبانی
07132308657
09304302927
ارتباط پیامکی  
10009173169411

 

  

 

آمار

  • تعداد کالا: 299
  • بازدید امروز: 37
  • بازدید دیروز: 1171
  • بازدید کل: 1784353

کارگاه مجازی کودکان دوزبانه تلگرام سطوح مقدماتی و پیشرفته

به دنبال پیشرفت تکنولوژی و لزوم همراه شدن مادران با آن ، بر آن شدیم به منظور رفاه حال استفاده کنندگان از انواع روشهای دوزبانگی از طریق این سایت و روشهای موجود ، گروه موجود در برنامه واتس اپ را به تلگرام منتقل کنیم . و اعضا را بر طبق علاقه و گزینش شخصی مدی

کارگاه مجازی کودکان دوزبانه تلگرام سطوح مقدماتی و پیشرفته

کارگاه های شناور :

به دنبال پیشرفت تکنولوژی و لزوم همراه شدن مادران با آن ، بر آن شدیم به منظور رفاه حال استفاده کنندگان از انواع روشهای دوزبانگی از طریق این سایت و روشهای موجود ، گروه موجود در برنامه واتس اپ را بهتلگرام منتقل کنیم . و اعضا را بر طبق علاقه و گزینش شخصی مدیریت، دعوت به همراهی با خود نماییم. برای آگاهی از میزان و نحوه ی ثبت نام به ادامه ی نوشته توجه نمایید.

توجه نمایید از این دوره گروه کودکان دزوبانه همیشگی بوده و فقط دو برنامه بعنوان نمونه ارائه شده و پس از ان والدین با کمک دوستان قدیمی تر خود اقدام به برنامه و استفاده از محصولات و روش با اطلاعات خود و کمک مدیریت خواهند کرد.

در طول هفته هر شب درباره موضوعات مختلف در این گروه بحث شده و مادران عزیز صدا ، تصویر کارها و کاردستی ها و فعالیت ها و ویدیوی پیشرفت کودکان عزیز خود را برای ما ارسال نموده و به دلیل در دسترس بودن و استفاده راحت ازاین برنامه خوب ، تعداد اعضا بسیار زیاد بوده و استفاده از آن بسیار راحت می باشد.

به منظور پیوستن به گروه " کودکان دوزبانه ی مقدماتی " در تلگرام مادران امروز از دو راه می توانید اقدام به ثبت نام نمایید .

 

1- کافی است شماره تماس ، اطلاعات کلی و سن کودک خویش را در قسمت نظرات برای ما مرقوم فرمایید . شماره ی کارت و شماره ی همراه برای پرداخت شهریه و همراهی با گروه برای شما راسال خواهد شد و با شماره ی داده شده میتوانید مدیریت را از پرداخت خود مطلع نمایید .

 

همچنین برای سهولت در استفاده از این برنامه و گروه و صرفا به دلیل صرفه جویی در وقت و زمان قوانین حاکم بر گروه ها را متذکر می شویم. خواهشنمد است پیش از ملحق شدن به کارگاه های شناور ما حتما موارد ذیل را با دقت مطالعه نموده تا پس از شرکت در گروه ، اطلاعات کافی درباره برنامه و قوانین موجود داشته باشید. 

مسوولیت گروه های تلگرام مقدماتی  " کودکان دانای دوزبانه " با خانم " زهرا محمدی " می باشد. ایشان به دلیل مشغولیت وقت من مدیریت تمامی گروه های ما را به عهده دارند و با ارتباط مستقیم با شخص بنده برنامه ها و فعالیتها انجام داده شده و تمامی ویدیو ها و برنامه های والدین عزیز و کودکان ما از طریق ایشان برای ما راسال می شود تا بصورت هفتگی در " نمایشگاه مجازی کودکان دوزبانه " در برنامه line ، صفحه Timeline ،" اینستاگرام مادران امروز " و صفحه فیس بوک ما با نام " Bilingual kids " گزارده شده و شما همگی شاهد پیشرفت روز افزون این عزیزان باشد. ضمنا بار دیگر هشدار میدهیم تنها گروه مجاز و مرتبط با سایت مادران امروز  و روش خاص ما با همین نام و مسوولیت افراد مذکور اداره می شود. به دنبال سو استفاده از نام و برنامه و روش سایت لطفا مراقب گروه های غیر مجاز با مدیریت افراد ناآگاه باشید و از عضویت در هر گروهی بجز تحت نام و کارشناسی ذکر شده خودداری نمایید. توجه کنید دقت و ظرافت امر آموزش در ریز ترین و جزئی ترین راهنماییها و برنامه ها نهفته است برای پیشرفت می بایست آگاهانه عمل کنید .

پیشاپیش از همکار عزیزم خانم محمدی بخاطر تحمل تمامی سنگینی بار مسوولیت و زمانی که برای کمک به من و کودکان ایران زمین اختصاص می دهند کمال تشکر را دارم .

 

زمان آغاز دوره ی جدید کارگاه های مجازی : اول تیر ماه 94

زمان ثبت نام : از نیمه ی خرداد ماه تا بیست و دوم خرداد ماه / پس از پایان این زمان هیچ ثبت نامی پذیرفته نخواهد شد .

 

 

توجه : تصحیح تمامی ویدیوهای ارسالی هر هفته برای هر نفر تنها سه ویدیو ، دسترسی به برنامه های هفتگی ، پاسخ به سوالات تخصصی ( بجز سوال و مشاوره برای تهیه ی محصولات یا برنامه ی شخصی ) .

 

 

 گروه " کودکان دوزبانه ی پیشرفته " تنها برای اعضایی مقدور خواهد بود که در گارگاه های مقدماتی شرکت کرده و آزمون انتهای دوره را با موفقیت پشت سر گذاشته باشند . برای دریافت اطلاعات درباره ی این آزمون به لینک زیر مراجعه نمایید :

http://madaranemrooz.ir/weblog/201693

 

توجه : گروه " کودکان دوزبانه ی پیشرفته "با همراهی خود اعضا اداره می شود و بنده و خانم محمدی هیچ دخالتی در برنامه های ان گروه نخواهیم داشت. تنها ایده هایی را در اختیار نمایندگان گروه خواهیم گذاشت تا به وسیله ی آن بتوانند به راحتی پیش روند. برای اطلاع بیشتر شما عزیزان می بایست اضافه کنیم هم اکنون این گروه با اعضایی که خود مربیانی کارآزموده هستند اداره و نمونه ی فعالیت های این گروه بر پایه ی ریاضی ، علوم ، خواندن و نوشتن ، جغرافی و تاریخ در ایسنتاگرام و فیس بوک مادران امروز برای مشاهده ی شما عزیزان آماده ی نمایش می باشد .

بعد از پیوستن به گروه مقدماتی تلگرام نیز عیزان شرکت کننده به مرور به ارائه برنامه و کار مسلط خواهند شد.نظرات

    ارسال نظر
    (بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)