Loading...

اطلاعات تماس

 شیراز، خیابان لطفعلی‌‌خان زند، چهارراه مشیر، چاپ پرواز

پشتیبانی
07132308657
09304302927
ارتباط پیامکی  
10009173169411

 

  

 

آمار

  • تعداد کالا: 299
  • بازدید امروز: 52
  • بازدید دیروز: 1171
  • بازدید کل: 1784368

مشاوره ی آنلاین و دریافت برنامه ی خصوصی یا تلفنی با مدیر سایت و کارشناس کودکان دوزبانه

برای هر نوع مشاوره با بنده موسس و مبدع روش " آموزش زبان انگلیسی بر پایه ی زبان مادری " از دو طریق می توانید اقدام نمایید . لازم به ذکر است مشاوره از این دو راه با پرداخت هزینه همراه می باشد و فقط مشاوره های تهیه ی محصولات که از راه تماس با دفتر بنده انجا

مشاوره ی آنلاین و دریافت برنامه ی خصوصی یا تلفنی با مدیر سایت و کارشناس کودکان دوزبانه

برای هر نوع مشاوره با بنده موسس و مبدع روش  " آموزش زبان انگلیسی بر پایه ی زبان مادری " از دو طریق می توانید اقدام نمایید . لازم به ذکر است مشاوره از این دو راه با پرداخت هزینه همراه می باشد و فقط مشاوره های تهیه ی محصولات که از راه تماس با دفتر بنده انجام شود و پاسخگوی عزیزان منشی بنده خواهد بود و از طریق ایمیل و یا قسمت نظرات سایت کاملن رایگان می باشد .

از این دو را برای مشاوره با خود من اقدام  نمایید :

 

 مشاوره آن لاین با کارشناس سایت سحر استادآقا از طریق چت در برنامه ی line

هزینه ی نیم ساعت مشاوره : 15 هزار تومان

 

 هرگونه مشاوره با کارشناس بصورت غیر حضوری فقط از طریق  برنامه Lineصورت می پذیرد .برای مشاوره با برنامه Line آی دی بنده را  با عنوان "saharostad " وارد کنید . برای مشاوره از طریق چت پس از پرداخت هزینه و ارسال پیامک به شماره تماس داده شده یا آگاه کردن بنده از طریق ارسال پیام در برنامه ی line می توانید هر شب با بنده از ساعت 9 و نیم تا ده و نیم به مدت زمان نیم ساعت صحبت آنلاین داشته باشید.

 

 مشاوره ی تلفنی  با کارشناس سایت سحر استادآقا از طریق تماس با شماره ی مشاوره 09334085335 

هزینه ی نیم ساعت مشاوره : 30 هزار تومان

 برای مشاوره ی تلفنی با این شماره فقط از طریق پیامک تماس حاصل نموده و تعیین وقت کرده ، به شما شماره ی کارت پارسیان بنده  داده می شود و پس از پرداخت هزینه ی مشاوره و تایید پرداخت از طریق پیامک می توانید در زمان داده شده به مدت نیم ساعت مشاوره ی تلفنی داشته باشید .

 نظرات

    ارسال نظر
    (بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)