Loading...

اطلاعات تماس

 شیراز، خیابان لطفعلی‌‌خان زند، چهارراه مشیر، چاپ پرواز

پشتیبانی
07132308657
09304302927
ارتباط پیامکی  
10009173169411

 

  

 

آمار

 • تعداد کالا: 299
 • بازدید امروز: 48
 • بازدید دیروز: 1171
 • بازدید کل: 1784364

دعوت به همکاری

سایت مادران امروز در راستای هدفمندی کارگاه های پرورش کودکان دوزبانه و برگزاری مفید تر دوره ها از واجدین شرایط دعوت به همکاری می کند.....

دعوت به همکاری

به دنبال گسترش دوره های برکزاری کارگاه های پرورش کودک دوزبانه در سطح شیراز سایت مادران امروز از علاقمندان و واجدین شرایط دعوت به همکاری می نماید . در این رابطه همراهان عزیز ابتدا فرم ارایه شده را از طریق کپی در برنامه ی word تکمیل کرده و به آدرس ایمیل سایت ارسال فرمایید . پس از مشاهده و بررسی برای انجام مراحل بعد ، مصاحبه و تست تسلط زبان انگلیسی با شما تماس گرفته خواهد شد .

توجه داشته باشید انجام این دو مرحله به هیچ وجه به منزله ی پذیرش جهت ورود به کار نمی باشد .

پس از انجام مراحل فوق واجدین شرایط می بایست به مدت یک دوره شامل یک ماه در دوره های تربیت مربی طبق روش تخصصی سایت مادران امروز شرکت کرده و پس از پایان دوره در امتحان شفاهی و دموی کارگاه به صورت مجازی با شرکت مدیریت و سر مربی محترم پذیرفته شود . ضمنن پیش از شرکت در کارگاه های تربیت مربی فرم تعهد عدم ارایه روش ها و منابع کتبی ارائه شده در دوره های تربیت مربی توسط مربیان تکمیل شده و امضا شود. لازم به ذکر است به دلیل خاص بودن روش ما و ثبت کشوری این روش بعنوان نخستین روش آموزشی کشور برای آموزش کودکان دوزبانه بر طبق زبان مادری ، این تعهد برای حفظ هرچه بیشتر زحمات کارشناسان و مربیان عزیز انجام خواهد شد .

مربیان لزومن نیاز به دارا بودن مدرک دانشگاهی زبان انگلیسی نمی باشند اما تسلط به صحبت و کار با کودک بسیار حائز اهمیت می باشد . افرادی که در زمینه های خلاقیت و کاردستی فعالیت دارند نیز از امتیاز ویژه برخوردار می باشند .

دوره های تربیت مربی و زمان آن پس از به حد نصاب رسیدن مربیان به صورت تماس تلفنی اعلام خواهد شد . شرکت در دوره ها مستلزم پرداخت میزانی شهریه نیز می باشد .

 

فرم تکمیل دعوت به همکاری :

 

نام و نام خانوادگی

میزان تحصیلات

رشته ی تحصیلی

مجرد       متاهل

داراری         فرزند

سوابق آموزشی مرتبط به زبان انگلیسی

 

 

 

سوابق آموزشی مربوط به کار با کودک

 

 

ایا با نقاشی و کاردستی آشنایی دارید ؟ توضیح دهید .

 

 

آیا با روش مونتسوری آشنایی دارید ؟ توضیح دهید.

 

 

محل کار قبلی

 

 

میزان  حقوق پیشنهادی

 

تلفن تماس :

 

در برنامه ی تلگرام حضور دارید ؟

آدرس پست الکترونیکی :

 

آدرس منزل :

 

از چه راه مایل به دریافت اطلاعات هستید ؟ اس ام اس                    پست الکترونیکی                تلگرام                       تماس تلفنی

 

 

توضیحات بیشتر :

 

 

 

موفق باشید.


 • منبع: مادران امروز
 • تاریخ: دوشنبه 23 شهریور 1394 - 14:34
 • نویسنده: ساحل
 • صفحه: وبلاگ
 • بازدید: 1112

نظرات

  سوالات خود را مطرح کنید .
  (بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)